Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.9 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalni protok – pneumatski alat | 60-110 ml/min |
| Prečnik dizne | 1.3 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Zapremina | 600 ml |
115,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.9 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalni protok – pneumatski alat | 60-110 ml/min |
| Prečnik dizne | 1.3 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Zapremina | 600 ml |
| Težina | 0,9 kg |
|---|