Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.86 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalni protok – pneumatski alat | 160-220 ml/min |
| Prečnik dizne | 1.4 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Zapremina | 600 ml |
57,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.86 kg |
| Brend | Villager |
| Maksimalni protok – pneumatski alat | 160-220 ml/min |
| Prečnik dizne | 1.4 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Zapremina | 600 ml |
| Težina | 0,86 kg |
|---|