Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.82 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina | 6 mm – 16 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 6 – 10 bar |
| Širina spajalice – pneumatski alat | 0.66 mm |
62,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.82 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina | 6 mm – 16 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 6 – 10 bar |
| Širina spajalice – pneumatski alat | 0.66 mm |
| Težina | 0,82 kg |
|---|