Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Brusilice za zid |
| Težina pakovanja | 6.69 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 600 – 1500 rpm |
| Dužina – brusilice za zid | 1100 – 1650 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik radne površine | 225 mm |
| Priključna snaga | 600 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |



