Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Vibracione brusilice |
| Težina pakovanja | 1.75 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12500 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 200 W |
| Radna površina | 150 x 150 x 100 mm |
| Tip brusilice | Vibraciona |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
