Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Makaze za šišanje ovaca |
| Težina pakovanja | 3.68 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2500 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 500 W |
| Radna širina – makaze za šišanje ovaca | 78 mm |
299,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Makaze za šišanje ovaca |
| Težina pakovanja | 3.68 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2500 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 500 W |
| Radna širina – makaze za šišanje ovaca | 78 mm |
| Težina | 3,68 kg |
|---|