Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Povratne testere |
| Težina pakovanja | 3.01 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2500 rpm |
| Hod reznog alata | 20 mm |
| Kapacitet sječenja | drvo – 115 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 710 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |





