Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Povratne testere |
| Težina pakovanja | 3.82 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2500 rpm |
| Hod reznog alata | 28 mm |
| Kapacitet sječenja | 150 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1050 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
