Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Varilice za plastične cevi |
| Težina pakovanja | 4.72 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Temperatura | 300°C |
| Vreme zagrevanja | ≤ 15 min. |
103,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Varilice za plastične cevi |
| Težina pakovanja | 4.72 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Temperatura | 300°C |
| Vreme zagrevanja | ≤ 15 min. |
| Težina | 4,72 kg |
|---|