Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 6.97 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 8000 rpm |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 85 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 7.8 m³/min |
| Rezervoar goriva | 0.45 l |
| Režim rada | Duvač/usisivač |
| Snaga motora | 0.7 kW |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Zapremina motora | 22.5 cm³ |
| Zapremina sakupljača – duvači | 50 l |




