Opis
- Villager motorni trimer jednostavan za upotrebu
- Basic model, raznovrstan i pogodan za sve baštenske poslove
- Male težine za lako manevrisanje
Original price was: 469,00 KM.399,00 KMCurrent price is: 399,00 KM.
| Brand | Villager |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Dostava | Besplatna dostava |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Model | BC 1250 S |
| Snaga | 1.27 kW – 1.7 KS |
| Tip motora | 2-taktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Pogon | Centrifugalno kvačilo |
| Sistem prenosa | Kardansko vratilo |
| Tip kardanske cijevi | Nedjeljiva aluminijumska |
| Tip remena | Na oba ramena |
| Radni zahvat niti | 41.5 cm |
| Radni zahvat noža (3-kraki) | 25 cm |
| Pogonsko gorivo | Mješavina ulja za dvotaktne motore i bezolovnog benzina odnos 1:40 |
| Zapremina rezervoara za gorivo | 1.2 l |
| Težina | 7.7 kg |
| Isporučeni pribor | Trokraki nož |