Opis
| Proizvođač | INTEX |
| Model | PRISM FRAME 549 x 122 cm |
| Tip bazena | Montažni bazen |
| Zapremina | 24311 l (pri napunjenosti od 90%) |
| Debljina folije na dnu | 0.32 mm |
| Debljina folije na zidu | 0.50 mm |
| Razina vode | 109 cm |
| Filter pumpa | Ketridž filtar pumpa ECO (napon 12 V) |
| Kapacitet filterske pumpe za prečišćavanje | 5678 l/h |
| Dodatne informacije | Pocinčana metalna nosiva konstrukcija Mlaznica i cijevi Ispusni ventil Sigurnosne ljestve Podloga za bazen Ljetni pokrivač za bazen Jednostavna montaža: ~ 30 minuta Nosači su zaštićeni od korozije Filter pumpa sa ketridžem Jednostavno pražnjenje preko ventila, baštenskim crevom Oblik i primenjeni materijali neškodljivi za decu i osetljive osobe Uz redovno održavanje, preparatima, voda se ne mora menjati tokom čitave sezone DVD sa uputama za montažu |
| Dimenzije | 549(prečnik) x 122(dubina) cm |
| Težina | 94.2 kg |
| Dodatne informacije | Pocinčana metalna nosiva konstrukcija Mlaznica i cijevi Ispusni ventil Sigurnosne ljestve Podloga za bazen Ljetni pokrivač za bazen Jednostavna montaža: ~ 30 minuta Nosači su zaštićeni od korozije Filter pumpa sa ketridžem Jednostavno pražnjenje preko ventila, baštenskim crevom Oblik i primenjeni materijali neškodljivi za decu i osetljive osobe Uz redovno održavanje, preparatima, voda se ne mora menjati tokom čitave sezone DVD sa uputama za montažu |


