Opis
| Proizvođač | INTEX |
| Model | ULTRA XTR FRAME 549x132cm 067027 |
| Kataloška oznaka | 26330 |
| Tip bazena | Montažni bazen |
| Zapremina | 26423 L litara (kod 90% punjenja) |
| Materijal | Konstrukcija od pocinkovanog čelika / Dvostruko plastificirana konstrukcija |
| Filter pumpa | 220 – 240 V |
| Kapacitet pješčane pumpe | 7.9 m³ |
| Dimenzije | 549 x 132 cm |
| Isporučeni pribor | – sigurnosne merdevine, – podloga za bazen, – prekrivka za bazen – pješčana pumpa za prečišćavanje |


