Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Paletari |
| Težina pakovanja | 276 kg |
| Brend | |
| Dužina uređaja | 1705 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 1000 kg |
| Maksimalna visina nošenja | 2500 mm |
| Rastojanje viljuški-ruku | 580 mm |
| Rukovanje | Manuelna kontrola |
| Širina uređaja | 860 mm |
| Visina, spuštena viljuška | 90 mm |








