Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručni paletari |
| Težina pakovanja | 63.2 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina viljuške | 1150 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 2500 kg |
| Maksimalna visina nošenja | 195 mm |
| Širina viljuške | 550 mm |
| Visina ručke | 431.5 mm |
649,00 KM
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručni paletari |
| Težina pakovanja | 63.2 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina viljuške | 1150 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 2500 kg |
| Maksimalna visina nošenja | 195 mm |
| Širina viljuške | 550 mm |
| Visina ručke | 431.5 mm |
| Težina | 63,2 kg |
|---|