Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse mikseri |
| Težina pakovanja | 4 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 650 rpm |
| Napon | 18 V |
| Navoj vratila – mešači za boju | M 14 |
| Prečnik mešača | 100 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
235,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse mikseri |
| Težina pakovanja | 4 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 650 rpm |
| Napon | 18 V |
| Navoj vratila – mešači za boju | M 14 |
| Prečnik mešača | 100 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Težina | 4,0 kg |
|---|