Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 3 kg |
| Brend | Villager |
| Broj zuba lanca | 16 zuba |
| Brzina lanca | 5.6 m/s |
| Model vodilice | 1/4, 1.3 mm |
| Napon | 18 V |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip rukohvata – testere | Soft grip rukohvat |
| Tip sečiva – testere | Vodilica i lanac |


