Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4.9 kg |
| Brend | Villager |
| Brzina lanca | 5.5 m/s |
| Dužina rukohvata | 190 cm – 270 cm |
| Dužina vodilice | 24 cm |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
Original price was: 239,00 KM.129,00 KMCurrent price is: 129,00 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4.9 kg |
| Brend | Villager |
| Brzina lanca | 5.5 m/s |
| Dužina rukohvata | 190 cm – 270 cm |
| Dužina vodilice | 24 cm |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Težina | 4,9 kg |
|---|