Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse usisivači |
| Težina pakovanja | 1.7 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 18000 rpm |
| Kapacitet – usisivači | 600 ml |
| Maksimalni vakuum | 3.6 kPa |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
93,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse usisivači |
| Težina pakovanja | 1.7 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 18000 rpm |
| Kapacitet – usisivači | 600 ml |
| Maksimalni vakuum | 3.6 kPa |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Težina | 1,7 kg |
|---|