Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse usisivači |
| Težina pakovanja | 3.31 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1800 rpm |
| Dužina creva | 1.3 m |
| Kapacitet – usisivači | 10 l |
| Maksimalni vakuum | 1.8 kPa |
| Prečnik creva | 32 mm |
| Protok vazduha – usisivači | 11+-1l/s / 15+-1l/s |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |




