Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Areatori travnjaka |
| Težina pakovanja | 18.44 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Podešavanje radne visine/dubine | 6 nivoa, centralno |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Radna širina – areatori | 380 mm |
| Radna visina/dubina | 20 mm (od -12 mm do + 5 mm) |
| Tip areatora | Cilindri sa motičicama i grabuljama |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip pogona – areatori | Gurajući |
| Zapremina sakupljača – areatori | 50 l |




