Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Areatori travnjaka |
| Težina pakovanja | 13.95 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 3400 rpm |
| Podešavanje radne visine/dubine | 6 nivoa, centralno |
| Radna širina – areatori | 400 mm |
| Radna visina/dubina | 25 mm (od -5 mm do + 15 mm) |
| Snaga motora | 4 kW |
| Tip motora | Villager četvorotaktni |
| Tip areatora | Cilindri sa motičicama i grabuljama |
| Tip pogona – areatori | Gurajući |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Zapremina sakupljača – areatori | 45 l |


