Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Bušači zemlje |
| Težina pakovanja | 10.92 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 2900 rpm |
| Broj operatera | 1 |
| Dužina burgije | 600 mm |
| Odnos smese goriva i benzina | 40 : 1 |
| Potrošnja goriva – bušači zemlje | ≤ 500 g/kWh |
| Prečnik burgije | 6”, 8”, 10” |
| Rezervoar goriva | 1100 ml |
| Snaga motora | 1.25 kW |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |



