Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Multifunkcionalne mašine |
| Težina pakovanja | 77.5 kg |
| Brend | |
| Broj brzina (napred/nazad) | 5 napred, 2 nazad |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Radna širina | 600 mm |
| Snaga motora | 4.1 kW |
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Tip transmisije | Frikcioni disk |
| Zapremina motora | 212 cm³ |









