Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske makaze |
| Težina pakovanja | 1.57 kg |
| Brend | Villager |
| Izlazna jačina punjača | 1 A |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 14.4 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 2-2.5 h |
193,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske makaze |
| Težina pakovanja | 1.57 kg |
| Brend | Villager |
| Izlazna jačina punjača | 1 A |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 14.4 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 2-2.5 h |
| Težina | 1,57 kg |
|---|