Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske makaze |
| Težina pakovanja | 2.6 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Materijal sečiva | Čelik SK 5 |
| Napon | 14.4 V |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 25 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
Original price was: 499,00 KM.429,00 KMCurrent price is: 429,00 KM.
Poluprofesionalne VBP 20 aku makaze su jedine u ponudi koje ne zahtevaju priključni kabl. Zahvaljujući bateriji, one olakšavaju rukovanje. Sa svojih 900 grama težine, idealne su za korišćenje u orezivanju, baštovanstvu i vinogradarstvu. Pored toga, VBP 20 je opremljen podmazivačem koji omogućava lako i efikasno podmazivanje glave za sječenje bez rasklapanja alata.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske makaze |
| Težina pakovanja | 2.6 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Materijal sečiva | Čelik SK 5 |
| Napon | 14.4 V |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 25 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina | 2,6 kg |
|---|