Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Makaze za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 1.8 kg |
| Brend | |
| Dužina – alati za orezivanje | 675-875 mm |
| Materijal rukohvata | Čelik |
| Materijal sečiva | Čelik 65 Mn |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 5 mm |
| Rukohvat | Teleskopski |
| Tip – alati za orezivanje | Makaze za živu ogradu |


