Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 2.65 kg |
| Brend | Stiga |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 4 Ah |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 32 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 9 m³/min |
| Napon | 20 V |
| Priključna snaga | 0.28 kW |
| Tip baterije | Li-ion |
