Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 3.15 kg |
| Brend | Stiga |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 20 V |
| Radni zahvat niti | 260 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
279,00 KM
– Tip najlonske glave: Auto.uvlačenje jednog reda
– Punjač + baterija
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 3.15 kg |
| Brend | Stiga |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Napon | 20 V |
| Radni zahvat niti | 260 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina | 3,15 kg |
|---|