Opis
| Proizvođač | Villager |
| Model | HLS 44 T |
| Kataloška oznaka | 077355 |
| Napon | 230V – monofazni |
| Motor | 1500 W – monofazni |
| Snaga cijepanja | 4.0 t |
| Prečnik debla | 5 – 25 cm |
| Spremnik ulja | 2.4 L |
| Dimenzije | 995x425x610 mm |
| Težina | 45 kg |
| Isporučeni pribor | Ravno sječivo Zaštitni kavez |



