Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 5.5 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 76.2 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 768 m³/h |
| Snaga motora | 0.91 kW /1.24 KS |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
Original price was: 649,00 KM.549,00 KMCurrent price is: 549,00 KM.
– Za privatne korisnike, domare, radnike za uređenje eksterijera i komunalne ustanove
– Za nošenje u ruci ili na leđima
– Visok nivo komfora i snage
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 5.5 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 76.2 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 768 m³/h |
| Snaga motora | 0.91 kW /1.24 KS |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
| Težina | 5,5 kg |
|---|