Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 8.5 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 84.9 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 600 m³/min |
| Snaga motora | 0.80 kW / 1.10 KS |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
839,00 KM
ECHO ES-255ES je profesionalni duvač i usisivač dizajniran kako bi udobnost i produktivnost u radu.
– Za privatne korisnike, domare, radnike za uređenje eksterijera i komunalne ustanove
– Visok nivo komfora i snage
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 8.5 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 84.9 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 600 m³/min |
| Snaga motora | 0.80 kW / 1.10 KS |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
| Težina | 8,5 kg |
|---|