Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 219 kg |
| Brend | Villager |
| Broj brzina | 5 napred, 1 nazad |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Površina košenja | 5000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 380 mm / 457 mm |
| Širina košenja | 840 mm |
| Snaga motora | 10,6 kW |
| Tip motora | Loncin ST 450 |
| Tip transmisije – kosačice | Manuelna |
| Visina košenja | 25 – 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Zapremina motora | 432 cm³ |
| Zapremina sakupljača | 200 l |



