Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni kultivatori |
| Težina pakovanja | 85.9 kg |
| Brend | Villager |
| Broj brzina (napred/nazad) – kultivatori | 3 napred, 1 nazad |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Broj rotora | 6 |
| Radna širina – kultivatori | 1000 mm |
| Snaga motora | 5.0 kW |
| Tip motora | Villager četvorotaktni |
| Tip transmisije – kultivatori | Direktan zupčasti |
| Zapremina motora | 212 cm³ |




