Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 7.47 kg |
| Brend | Echo |
| Dužina vodilice | 38 cm |
| Korak lanca | 0.325” |
| Snaga motora | 2.50 Kw / 3.40 KS |
| Zapremina motora | 50.1 cm³ |
Original price was: 1.259,00 KM.1.069,00 KMCurrent price is: 1.069,00 KM.
Echo motorna testera CS-4920 poseduje profesionalni dvotaktni motor od 50,1 cm³ koji obezbeđuje više snage i manje emisije od bilo koje druge testere u istoj klasi. Sa profesionalnim karakteristikama i težinom od 5 kg idealna je za veliki broj poslova. Ergonomska prednja ručka obezbeđuje udobnu i preciznu kontrolu.
– Za poljoprivrednike i zanatlije
– Za pripremu ogreva i održavanje imanja
– Za obradu drvne građe
– Laka
– Jednostavna za upotrebu
– Easy start
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 7.47 kg |
| Brend | Echo |
| Dužina vodilice | 38 cm |
| Korak lanca | 0.325” |
| Snaga motora | 2.50 Kw / 3.40 KS |
| Zapremina motora | 50.1 cm³ |
| Težina | 7,47 kg |
|---|