Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 5.2 kg |
| Brend | |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 8 Ah |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 40°C |
| Napon | 12 V |
| Radni pritisak – prskalice | 1.5 – 4 bar |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 5 – 6 h |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 14 l |
