Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 6.24 kg |
| Brend | |
| Domet – prskalice | 3 m |
| Dužina nastavka – prskalice | 120 cm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 8 Ah |
| Napon | 12 V |
| Radni pritisak – prskalice | 2.7 – 4.0 bar |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme rada | 360 min. |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 5 – 6 h |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 16 l |






