Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 3.25 kg |
| Brend | Villager |
| Domet – prskalice | 1.5 m |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 55°C |
| Radni pritisak – prskalice | 4 bar |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 16 l |
Original price was: 52,90 KM.40,90 KMCurrent price is: 40,90 KM.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 3.25 kg |
| Brend | Villager |
| Domet – prskalice | 1.5 m |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 55°C |
| Radni pritisak – prskalice | 4 bar |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 16 l |
| Težina | 3,25 kg |
|---|