Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 3.8 kg |
| Brend | |
| Domet – prskalice | 1.5 m |
| Dužina nastavka – prskalice | 60 cm |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 40°C |
| Radni pritisak – prskalice | 3 bar |
| Tip prskalice | Leđna prskalica |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 12 l |





