Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Dubinske pumpe |
| Težina pakovanja | 17 kg |
| Broj radnih kola | 14 |
| Dužina kabla – pumpe za vodu | 20 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 80 m |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” – 1/4” |
| Prečnik pumpe | 4” |
| Priključna snaga | 1600 W |
| Protok vode | 4.5 m³/h |
| Brend | El-pumps |
