Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 4.01 kg |
| Brend | Agm |
| Dubina povlačenja | 5 m |
| Dužina kabla – pumpe za vodu | 10 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 6 m |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 250 W |
| Protok vode | 6 m³/h |
| Temperatura vode | 35° C |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

