Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 8.5 kg |
| Dubina povlačenja | 5 m |
| Dužina kabla – pumpe za vodu | 10 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 9 m |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” – 1/4” |
| Priključna snaga | 800 W |
| Protok vode | 15 m³/h |
| Brend | El-pumps |
