Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Front mower benzinski |
| Težina pakovanja | 226 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja | 3200 rpm |
| Površina košenja | 7500 m² |
| Širina košenja | 95 – 125 cm |
| Snaga motora | 11.9 kW |
| Tip motora | ST 550 Twin powered by Stiga |
| Tip pogona | Na obe osovine |
| Tip transmisije – kosačice | Hidrostatička |
| Zapremina motora | 586 cm³ |
