Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Uređaji za pranje pod pritiskom |
| Težina pakovanja | 19.22 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina kabla i creva | 5 m / 8 m |
| Maksimalna temperatura vode – aparati za pranje | 50 °C |
| Maksimalni pritisak | 165 bar |
| Maksimalni protok | 432 l/h |
| Namena – aparati za pranje | Hobi perač |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2100 W |
| Radni pritisak – aparati za pranje | 110 bar |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip pumpe – aparati za pranje | Aluminijumska |








