Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Dodatna oprema za usisivače |
| Težina pakovanja | 0.05 kg |
| Brend | Villager |
| Prečnik kardana | 24 mm |
| Prečnik sječenja | 20 cm |
| Širina viljuške | 570 mm |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
6,59 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Dodatna oprema za usisivače |
| Težina pakovanja | 0.05 kg |
| Brend | Villager |
| Prečnik kardana | 24 mm |
| Prečnik sječenja | 20 cm |
| Širina viljuške | 570 mm |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
| Težina | 0,05 kg |
|---|