Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 0.17 kg |
| Brend | Oregon |
| Gustina | Velika |
| Korak lanca – oštrači lanca | 3/8, 404 |
| Prečnik/debljina | 145 / 4.7 mm |
36,27 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 0.17 kg |
| Brend | Oregon |
| Gustina | Velika |
| Korak lanca – oštrači lanca | 3/8, 404 |
| Prečnik/debljina | 145 / 4.7 mm |
| Težina | 0,17 kg |
|---|