Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.03 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,5 mm |
| Tip | Okrugla |
2,87 KM
– Za lanac 4.5mm
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.03 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,5 mm |
| Tip | Okrugla |
| Težina | 0,03 kg |
|---|