Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne sjeckalice |
| Težina pakovanja | 16 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet centralnog sekača | 40 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2500 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Zapremina rezervoara za ulje | 260 ml |
| Zapremina sakupljača – sjeckalice i drobilice | 50 l |









