Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Dubinske pumpe |
| Težina pakovanja | 14 kg |
| Broj radnih kola | 1 |
| Dubina povlačenja | 10 m |
| Dužina kabla – pumpe za vodu | 20 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 55 m |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” (25 mm) |
| Prečnik pumpe | 4” |
| Priključna snaga | 1300 W |
| Protok vode | 3 m³/h |
| Brend | El-pumps |
