Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Kutije za alat |
| Težina pakovanja | 0.49 kg |
| Brend | Bomber |

Original price was: 7,90 KM.6,30 KMCurrent price is: 6,30 KM.
– Dimenzije: 320 x 150 x 135 mmKarakteristika Vrednost
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Kutije za alat |
| Težina pakovanja | 0.49 kg |
| Brend | Bomber |
| Težina | 0,49 kg |
|---|---|
| Brand | Makita |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Veličina poklopca | 86mm: 17, 19, 21mm |
| Trup | 1/2" |